Kim jest singiel?

Zastanawialiście się kiedykolwiek kim jest singiel tak naprawdę?

To, co kiedyś było traktowane jak piętno, dzisiaj jest coraz częściej spotykaną postawą, szczególnie wśród młodszych pokoleń. Kim jest singiel? To pojęcie wciąż dość świeże, ale powszechnie stosowane. Już nie mówi się o dojrzałej, samotnej kobiecie, że jest starą panną, a mężczyzna nie jest starym kawalerem. Aby dowiedzieć się, kim jest singiel, najlepiej spytać o to młode osoby, wśród których ta postawa jest dość często spotykana. Być może jest to efekt rozczarowania życiem w związku. Współczesne kobiety dużo wymagają od swoich partnerów i wzajemnie. Kim jest singiel, mogą też opowiedzieć osoby, które z pewnych powodów niestety nie mogą znaleźć partnera. Dla nich ta postawa to często konieczność, z której niekoniecznie są zadowoleni. Innymi osobami które wiedzą dobrze, kim jest singiel, są ludzie, którzy świadomie wybierają tą postawę, ponieważ zwyczajnie nie interesuje ich życie w związku. Bycie singlem zdaniem wielu jest łatwiejszym i wygodniejszym sposobem na życie. Czy mają rację, trudno powiedzieć, ale w dobie licznych rozwodów można zrozumieć taką postawę.
A więc kim jest singiel? Jest to osoba, która decyduje się na życie bez partnera. Czasem jest to całkowicie świadomy wybór, podyktowany określonym światopoglądem lub przykrymi doświadczeniami z przeszłości. Może też być tak, że pewna osoba nie chce być singlem, ale nie może bądź nie potrafi znaleźć sobie partnera do życia. Być może jest ciężko chora albo ma defekty w wyglądzie, które zniechęcają potencjalnych kandydatów.
We współczesnych czasach niemal wszyscy wiedzą dobrze, kim jest singiel i zazwyczaj znają takich ludzi. Bycie singlem nie jest jednak wyrokiem i ta sytuacja może okazać się tylko chwilową samotnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *