Jak zagadać chłopaka?

Do odważnych świat należy, jak zagadać chłopaka?

Przychodzi taki moment w życiu każdej dziewczyny, kiedy hormony coraz bardziej zaczynają buzować i zwraca się większą uwagę na płeć przeciwną. Najczęściej jest to chłopak z klasy, bądź ze szkoły, a czasem kolega z podwórka, którego nigdy wcześniej nie traktowała w kategoriach czegoś więcej niż kumpla z piaskownicy.
Gdy obiekt westchnień jest już określony pojawia się najczęściej problem – jak zagadać chłopaka?
Sposobów jest wiele, na początku proponuję zacząć od najprostszych. Szukanie jego wzroku i uśmiechnięcie się do chłopaka, kiedy ten wzrok uda nam się uchwycić. Kolejnym krokiem powinno być podejście i zagadnięcie go na jakikolwiek temat. Może być to zwykłe pożyczenie zeszytu bądź książki, prośba o wytłumaczenie zadania, jeżeli to kolega z naszej klasy. Innymi sposobami są pytania o godzinę, numer sali w szkole. Gdy jest to nasz kolega z podwórka możemy poprosić go o wytłumaczenie gry zespołowej, w którą gra połowa osiedla, a której my zasad kompletnie nie rozumiemy. Jeśli nasz wybranek ma psa wówczas najprostszym sposobem jest zagadnięcie jak się pies wabi i szczery zachwyt nad pieskiem. Wtedy mamy duże prawdopodobieństwo, że rozmowa się dobrze potoczy, bo trafiłyśmy w punkt, który dla naszego ulubieńca jest szczególnie istotny.
Ważne jest, aby dostrzec czym nasz obiekt westchnień się interesuje, co z pewnością nie będzie trudne, bo poświęcamy wiele czasu na szukanie informacji o chłopaku, który nam się podoba. Jeżeli już wiemy co nasz wybranek lubi, czym się najczęściej zajmuje i jakie ma hobby, wtedy z łatwością nasunie nam się pomysł oraz temat do zagadania i złapania z nim kontaktu.
Oczywiście wszystkie te działania wymagają sporej odwagi, ale przecież do odważnych świat należy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *